Wakacje na każdą kieszeń

Wakacje na każdą kieszeń

Większość z nas marzy o podróżowaniu do różnych egzotycznych i nowych miejsc. Często przed spełnieniem tego marzenia, powstrzymuje nas powód dosyć błahy – są to pieniądze.

Tymczasem w dzisiejszej dobie tanich lotów i mnóstwa innych opcji dotarcia do celu, podróżowanie jest tańsze niż kiedykolwiek w historii. Warto wiedzieć jedynie, do jakich krajów trzeba się wybrać, a wakacje nie będą nas kosztować więcej niż 500 złotych.

Pierwszym takim państwem jest Chorwacja. Jeżeli zabierzemy na wycieczkę znajomych i wspólnie wynajmiemy domek – oglądanie pięknych zachodów słońca i wypoczynek na malowniczych plażach nie zrobi krzywdy naszemu portfelowi.

Dubrownik z pewnością spodoba się fanom „Gry o Tron” – to właśnie to miasto „grało” w serialu Królewską Przystań. Mając do dyspozycji 500 złotych spędzimy także wakacje nad jeziorem Balaton.

Leży ono bardzo blisko Budapesztu, więc bez problemu wybierzemy się stąd na jednodniową wycieczkę do stolicy Węgier. Jeśli dobrze poszukamy, z pewnością znajdziemy więcej miejsc, do których podróż nie będzie kosztowała nas fortuny.