Gruzja – nowy kierunek


Zupełnie inny obszar geograficzny i odmienny krąg kulturowy oferuje nam Kaukaz. To miejsce bardzo piękne i szalenie atrakcyjne pod względem wypoczynkowym, aczkolwiek jeszcze przez wiele osób nieodkryte. Fakty są jednak takie, że na przykład Gruzję odwiedza każdego roku coraz więcej turystów, w tym również Polaków.
Nasi rodacy są tam darzeni sympatią, albowiem Gruzini świetnie pamiętają, ile zrobił dla ich państwa polski prezydent Lech Kaczyński. Nota bene doczekał się on w tym kraju własnych ulic – jedna z nich znajduje się w najbardziej reprezentacyjnym gruzińskim kurorcie, w Batumi. Znajduje się ono na sztandarach turystycznego marketingu Gruzinów i nie jest to przypadkowe.
Mamy tam wspaniałe plaże – idealnie zadbane i z pewnością zaliczające się do czołówki najładniejszych na świecie. Kusi gastronomia, dzięki której skosztować można świetnych przysmaków tradycyjnej kuchni gruzińskiej. Popołudniami z kolei można zrelaksować się przy lampce wybornego wina – winnice w Gruzji zyskują coraz większe uznanie smakoszy.
Przeczytaj również: Czy wynajem busa jest opłacalny dla małych grup?
Przeczytaj również: Czy stolarka aluminiowa może być stosowana w konstrukcjach pasywnych i energooszczędnych?
Przeczytaj również: Jakie są najczęstsze przyczyny uszkodzeń dachów, z którymi radzi sobie dekarz?
Kategorie artykułów
Polecane artykuły

Relaksacyjny rytuał dla par: odkryj nasze wyjątkowe oferty
W dzisiejszym zabieganym świecie relaks i odprężenie są kluczowe dla zachowania równowagi psychicznej oraz fizycznej. Proponowane rytuały dla par, takie jak masaż dla dwojga w Warszawie, umożliwiają wspólne spędzenie czasu w intymnej atmosferze, łącząc różnorodne techniki z dodatkowymi atrakcjami. T

Jak zostać maklerem?
Są zawody otwarte, które może wykonywać praktycznie każdy, jeśli tylko posiada odpowiednie kwalifikacje i ktoś chce go zatrudnić w danej profesji. Do tej kategorii nie należy jednak zawód maklera. Powiedzmy po krótce, jak można zostać maklerem. W Polsce istnieje specjalna lista maklerów papierów wa