Domowe SPA dla włosów

Domowe SPA dla włosów

Twoje włosy, tak samo jak twoja skóra, potrzebują od czasu do czasu większej dawki pielęgnacyjnego dobra. W tym celu nie musisz odwiedzać salonu fryzjerskiego i płacić za kosztowne zabiegi, a wystarczy, że poświęcisz jednego dnia więcej uwagi swoim włosom przygotowując dla nich domowe SPA. Zacznij od olejowania. Wetrzyj we włosy olej, który najbardziej służy twoim włosom i zostaw go nawet na całą noc. Następnego dnia zmyj go delikatnym szamponem i nałóż na włosy głęboko odżywiającą maskę. Wetrzyj ją nie tylko w same włosy, ale także i w skórę głowy.

Rozgrzej też np. w mikrofalówce ręcznik lub turban do włosów, a następnie owiń nim głowę. Dzięki uzyskanej wysokiej temperaturze składniki odżywcze z maski będą miały większe działanie i szybciej wnikną w strukturę włosa. Zostaw maskę na kilka godzin a następnie umyj włosy. Po delikatnym osuszeniu ręcznikiem wetrzyj w nie kilka kropel olejku, a na końcówki nałóż serum. Podczas czesania postaraj się także wykonać delikatny masaż skóry głowy.

adwokat częstochowa opinie Profesjonalne usługi podatkowe Poznań obejmują szereg czynności, takich jak wyjaśnianie treści przepisów.

Twoje włosy na pewno się odwdzięczą i będą wyglądać tak dobrze, jak nigdy wcześniej.