Stosuj oleje dla efektu zdrowych i pięknych włosów

Stosuj oleje dla efektu zdrowych i pięknych włosów
www.animachina.pl

Pielęgnacyjne właściwości olejków znane są od wieków. Również współcześnie coraz bardziej doceniamy ich zbawienny wpływ na włosy.

Coraz chętniej wybieramy oleje jako pielęgnacyjny kosmetyk odżywiający i nawilżający. Częściej wolimy pielęgnować nasze włosy naturalnym olejkiem, niż profesjonalnymi kosmetykami ze sklepu.

Jednak jaki olej wybrać, dla uzyskania optymalnych efektów nawilżenia i odżywienia włosów? Najpopularniejszymi olejami wykorzystywanymi do pielęgnacji włosów, są między innymi olej rycynowy, który wzmacnia, nawilża i wygładza włosy, a dodatkowo ma właściwości przeciwłupieżowe. Równie często wykorzystywany jest olej kokosowy, który odżywia suche włosy i regeneruje zniszczone.

Do wszystkich rodzajów włosów polecany jest natomiast olej arganowy, który je wygładza i nawilża, a dodatkowo dodaje witalności i blasku. Olej należy stosować na nieumyte włosy, na ciepło lub zimno.

Niewielką jego ilość należy wetrzeć we włosy i pozostawić na kilkanaście minut do pół godziny. Następnie należy go dokładnie zmyć za pomocą swojego ulubionego szamponu. Dla zdrowej i pięknej twarzy stosuj geneo zabieg kosmetyczny koszalin jest miastem w którym możesz ów zabieg przeprowadzić

Taki zabieg warto powtarzać przynajmniej raz na dwa tygodnie, aby cieszyć się optymalnymi efektami nawilżenia i odżywienia.